Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Haris Poteris ir paslapčių kambarys / Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Haris Poteris ir paslapčių kambarys / Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Fantastiniai, Nuotykių
Kalba: Lietuvių
Metai: 2002
Žanras: Fantastiniai, Mistiniai, Nuotykių.
Režisierius: Chris Columbus.
Aktoriai: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Richard Griffiths, Fiona Shaw.Aprašymas:
Labiausiai laukta antroji nuotykių filmo apie nepaprastą berniuką Harį Poterį ir jo draugus Hogvartso burtininkų mokykloje dalis. Tai istorija apie berniuką Harį Poterį, kuris 10 metų išgyveno po laiptais, kentė dručkio pusbrolio Dudlio patyčias, tačiau netyčia pateko į Hogvartso burtininkų mokyklą ir ten jam prasidėjo naujas nepaprastas gyvenimas.

Šiame pasakiškame filme Haris Poteris jau bus visiems pažįstamas Hogvartso antrametis ir susidurs su dar keistesniais padarais bei patirs dar nuostabesnių nuotykių… Sužinosite, kokios liūdnos buvo Hario atostogos pas nedorėlius Durslius, kaip jo neleido grįžti į mokyklą, kaip senutėliu skraidančiu automobiliu jį stebuklingai į Hogvartsą nuskraidino draugai. Na, o ten, žinoma, naujos mįslės.

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010