Reklama
NavigacijaReklama
Meniu
Pagrindinis » Fimai Lietuvių kalba » Skūbis Dū 2002
Skūbis Dū 2002
Bendra informacija:

Kategorija: Fimai Lietuvių kalba, Komedijos, Nuotykių, Šeimai
Kalba: Lietuvių
Žanras: Komedijos, Nuotykių
Kalba: Lietuvių
Išleidimo metai: 2002
Trukmė: 1h22min
Režisierius: Raja Gosnell.
Aktoriai: Freddie Prinze Jr., Sarah Michelle Gellar, Matthew Lillard, Linda Cardellini, Rowan Atkinson, Isla Fisher, Miguel A. Núñez Jr., Steven Grives, Charles Stan Frazier, Craig Bullock, Matthew Murphy Karges, Mark McGrath, Rodney Sheppard, Sam Greco, Charles Cousins.Aprašymas:
Draugužių kompanija, Scooby, Shaggy, Fredas, Daphne, Velma išmesti iš MYSTERY korporacijos, po dviejų metų vėl susijungia, kad ištirtų paranormalius incidentus pasakiškoje Spookey saloje. Šios salos savininkas Emilis Mondavarios, kurį suvaidino garsusis komikas ponas Bynas, baiminasi, kad žmonės išsigąs ir nebevyks į šį puikų kurortą, juolab, kad gandas apie salos šmėklas gali greit pasklisti.

Jis nusamdo šį šaunų penketuką ir reikalauja išsiaiškinti Paslaptį, kol iš salos dar nedingo įbauginti gyventojai...Draugelių gaujai tenka pamiršti viską, ką jie manė žiną apie vaiduoklius, šmėklas, demonus ir pabandyti išgelbėti save, o, galbūt, ir pasaulį!!! Nuotykiai prasideda!

pagalba


  • Jei stringa, neįšeina pažiūrėti - spausk čia <---

  • Informacija
    Mielas klausytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
    Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.
       
    No Rights Reserved 2008-2010